Vše potřebné pro vaše miláčky

Úvod » Konzervy a paštiky pro kočky » Louie » Louie - KUŘECÍ + Rýže a Taurin 200 g


        

Louie - KUŘECÍ + Rýže a Taurin 200 g

skladem ne

 

Číslo produktu: 2
bez DPH: 39,13 Kč
s DPH (15 %):
45,00 Kč

! 95 % masová konzerva   !

Vysoká stravitelnost a chutnost !

  • Složení: Kuřecí maso (min. 95 %), rýže a taurin.

Obsah živin: Hrubý protein 13 % (130 g/kg), hrubý tuk 6 % (60 g/kg), hrubá vláknina 1 % (10 g/kg), hrubý popel 0 % (0 g/kg), vlhkost 75%.

  • Charakteristika: Konzerva obsahuje 95% na jemno mletého kuřecího masa a 5% rýže a taurin. Konzerva neobsahuježádnou želatinu, konzevanty, dochucovadla barviva či stabilizátory. Krmivo je vhodné i pro kočky s vyšší fyzickou aktivitou nebo v rekonvalescenci vzhledem vysoké energetické hodnotě a bohatému obsahu proteinů a aminokyselin, které jsou nezbytné pro růst a regeneraci tkání.

Hmotnost obsahu:  200 g 

Balení:  Po 1 ks, nebo ve výhodnější ceně po 4 ks. 

Maso z konzervy zkrmujte kočce tak, aby mělo cca pokojovou teplotu, tj. 18 - 23 °C. Nezkrmujte maso velmi studené, nebo dokonce zmrzlé. Zvíře by mohlo mít zažívací problémy. Zajistěte kočce dostatek vody.

Orientační dávkování: 120 g krmiva denně na 2,5 kg hmotnosti zvířete

  • Skladování a spotřeba: Neotevřenou konzervu skladujte při teplotě do 21 °C, chraňte před přímím slunečním svitem. Spotřebujte max. do 1 roku od nákupu.

Otevřenou konzervu uchovávejte v temnu a chladu max. do 7 °C. Spotřebujte ji do 2 - 3 dnů. Nespotřebovaný obsah konzervy lze i zmrazit. Spotřebujte jej pak do 6 měsíců.